چهارمین «مرد آهنی» و سومین «کاپیتان امریکا» یک فیلم می‌شوند

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۰ دیدگاه
وارنر بروس به دلیل استقبال تماشاگران از دومین فیلم کاپیتان امریکا که در ان مرد آهنی نیز حضور داشت دو فیلم بعدی این دو کاراکتر را به صورت مشترک می سازد.

موسیقی ماندگار خونهٔ مادربزرگه

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۲ دیدگاه
خونهٔ مادربزرگه مجموعه تلویزیونی عروسکی بود که از سال ۱۳۶۶ و به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شد.

موسیقی زیبای خوب، بد، زشت (The Good, the Bad, and the Ugly)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۰ دیدگاه
[موسیقی زیبای خوب، بد، زشت (The Good, the Bad, and the Ugly)] خوب، بد، زشت (The Good, the Bad, and the Ugly) یکی از مشهورترین فیلم‌های وسترن اسپاگتی است که توسط سرجیو لئونه در سال ۱۹۶۶ در ایتالیا ساخته شد. زبانی که بازیگران این فیلم به وسیله آن تکلم می‌کنند مخلوطی از ایتالیایی و انگلیسی است. این...

موسیقی فیلم بازی مرگ 2 (Game of Death)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
بازی مرگ 2 محصول هنگ گنگ در سال 1981 به کارگردانی سی یوئن اِن جی و سامو هونگ کام یو ساخته شده است.

موسیقی انیمیشن افسانه شجاعان(Ninja, the Wonder Boy)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
[افسانۀ شجاعان(Ninja, the Wonder Boy)] افسانۀ شجاعان با نام اصلی Manga Sarutobi Sasuke و نام انگلیسی Ninja, the Wonder Boy در اصل در 24 قسمت 20 دقیقه‌ای تولید شده است.

موسیقی زیبای مجموعه بابا لنگ دراز

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
[موسیقی زیبای مجموعه بابا لنگ دراز ] واتاشی نو آشیناگا اوجیسان (به معنای «بابا لنگ‌دراز من» که با نام «بابا لنگ‌دراز» نیز شناخته می‌شود) یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی است که در سال ۱۹۹۰ بر مبنای بابا لنگ‌دراز جین وبستر ساخته شده است.

موسیقی زیبای مجموعه فوتبالیست‌ ها

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
 [موسیقی زیبای مجموعه فوتبالیست‌ ها] فوتبالیست‌ ها نام یک مجموعه به طراحی نوریاکی ناگایی است که از سال ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ در مجله کروکرو در ژاپن منتشر می‌شد.موسیقی این مجموعه اثر Jun Irie است.

بروس لی (Bruce Lee)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
[بروسلی] بروس لی  (۲۷ نوامبر ۱۹۴۰ - ۲۰ ژوئیه ۱۹۷۳) استاد هنرهای رزمی، بازیگر فیلم‌های رزمی، نظریه‌پرداز و بنیانگذار سبک رزمی جیت کان دو است. بسیاری او را یکی از تاثیرگذارترین رزمی‌کاران قرن بیستم و نماد فرهنگی می شناسند.او همچنین پدر دو بازیگر به نام‌های براندون لی و شانون لی بود.

جیمز باند جدید سینما سیاهپوست است!

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۰ دیدگاه
[جیمز باند جدید سینما سیاهپوست است!] دنزل واشنگتن ۰۰۷ می‌شود دنزل واشنگتن بازیگر ۵۹ ساله سینمای جهان نقش جیمز باند را در جدیدترین فیلم این کاراکتر مشهور ایان فلمینگ بازی می کند که به دلیل سیاهپوست بودن تعجب دوستداران باند را برانگیخته است.

موسیقی انیمیشن پلنگ صورتی (The Pink Panther)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۲ دیدگاه
[موسیقی انیمیشن پلنگ صورتی (The Pink Panther)] پلنگ صورتی (The Pink Panther) شخصیت اصلی مجموعه ای از فیلم های کوتاه انیمیشنی است. این کاراکتر اولین بار در سکانس آغازین و پایانی فیلم زنده ی پلنگ صورتی (سال 1963 ) با نقش آفرینی پیتر سلرز ظاهر شد.آهنگ این کارتون همان موسیقی‌ای است که هنری مانچینی پ...

موسیقی سریال پیامک از دیار باقی 

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۲ دیدگاه
[موسیقی سریال پیامک از دیار باقی ] پیامک از دیار باقی مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم است. این مجموعه بر پایهٔ فیلم‌نامه‌ای از محسن تنابنده و با حضور بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا ، افسانه بایگان ، حامد کمیلی ، رضا شفیعی‌جم ، سروش گودرزی ، شیلا خداداد ، حمید لولایی و نادر سلیمانی ف...

موسیقی کارتون پت و مت(Pat a Mat)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۵ دیدگاه
[موسیقی کارتون پت و مت(PAT A MAT)] پت و مت (نام اصلی در زبان چک Kuťáci،... a je to!، Pat a Mat به معنی پات و مات در شطرنج) انیمیشنی می‌باشد که با استفاده از تکنیک لحظه‌ای (حرکت-توقف) در کشور چک ساخته‌شده‌است. این انیمیشن دارای دو شخصیت به نام‌های پت و مت می‌باشد که توسط Lubomír Beneš و Vladimír ...

موسیقی انیمیشن پهلوانان

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
 [موسیقی انیمیشن پهلوانان] مجموعۀ «پهلوانان» در دو سری 13 قسمتی به تهیه‌کنندگی شرکت «حرکت کلیدی» در مرکز پویانمایی صبا تولید شده است. مهرداد شیخان در 5 قسمت این مجموعه در بخش کارگردانی آن همکاری کرده است.موسیقی بی نظیر این اثر از سعید انصاری است.

موسیقی فیلم روزی روزگاری در مکزیک (Once Upon a Time in Mexico) 

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۱ دیدگاه
[موسیقی فیلم روزی روزگاری در مکزیک (Once Upon a Time in Mexico) ] روزی روزگاری در مکزیک (Once Upon a Time in Mexico) فیلمی به کارگردانی رابرت رودریگز محصول ۲۰۰۳ است. این فیلم سومین و آخرین قسمت از سه گانه مکزیک (این سه گانه با نام های سه گانه ماریاچی و سه گانه دسپرادو نیز منتشر شده است) است و مو...

موسیقی فیلم آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith)

نوشته شده توسط:علی عباسی | ۳ دیدگاه
[موسیقی فیلم آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith)] آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith) فیلمی به کارگردانی دوگ لیمن می‌باشد که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است.موسیقی زیبای این فیلم اثر جان پاول است.